Usługi transportowe Poznań - dlaczego my?

kilka słów o naszej firmie

Jakość naszych usług

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem! Wiemy jak dużo stresu może powodować przeprowadzka, dlatego skupiamy się na jakości obsługi naszych klientów. W chwili wyboru naszej firmy przeprowadzkowej otrzymują Państwo indywidualne wsparcie jednego z naszych specjalistów. Możecie kontaktować się z nim na każdym etapie przeprowadzki. Fachowo doradzi, podpowie na co zwrócić uwagę oraz przygotuje dla Państwa szczegółowy harmonogram przeprowadzki. Wykonywana przez nas przeprowadzka jest zawsze dokładnie planowana, co zapewnia dotrzymywanie terminów.

Cena przeprowadzki

Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny na przeprowadzki mieszkań i biur na terenie Poznania i okolic. Nasze ceny przeprowadzek w Poznaniu zaczynają się już od 59zł za 1h pracy. Każda przygotowana przez nas wycena przeprowadzki zawiera kilka wariantów - od opcji mini (czyli sam transport) do opcji max (kompleksowa przeprowadzka, w której to my zajmujemy się wszystkim, z sprzątaniem miejsca załadunku włącznie). Możemy zaoferować Państwu: transport, załadunek i wyładunek, pakowanie, dostarczyć niezbędne materiały i narzędzia, montaż/demontaż mebli, sprzątanie itp.

Doświadczenie

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie związane z pracą w firmach logistycznych i transportowych. Doskonale znamy specyfikę usług transportowych. Nasi pracownicy są doświadczeni, znają swój fach, dbają o powierzone im towary, są mili i uczciwi. W branży usług przeprowadzkowych na terenie Poznania działamy od 2014 roku. W zależności od potrzeb możemy zapewnić samochody od małych furgonetek, poprzez auta dostawcze do ciężarowych.

Bezpieczeństwo

Państwa meble, sprzęt AGD i RTV, zastawy kuchenne i najdrobniejsze przedmioty są bezpieczne. Wszystko zostanie fachowo zabezpieczone w aucie przez naszych pracowników. Dodatkowo każda przeprowadzka jest ubezpieczona. Ubezpieczenie obejmuje transport oraz budynki, w których realizujemy usługę przeprowadzki.

Rzetelność

Jesteśmy uczestnikami programu:


Nasze dane

fachoweprzeprowadzki.pl
Dakor Logistic Damian Kortyla
ul. Piotra Ściegiennego 120A
60-304 Poznań
NIP 778-14-69-929
REGON 302741406

Zapewniamy:

bezpieczny transport

doświadczoną i fachową załogę

ubezpieczenie usług

odpowiednie samochody

atrakcyjne warunki finansowe

darmową wycenę usług

materiały do pakowania

punktualność